Dorota Uliasz

doradca w branży medycznej

Doradzam podmiotom wykonującym działalność leczniczą w opracowywaniu oraz wdrażaniu procedur i standardów podnoszących jakość obsługi pacjenta. Pomagam właścicielom i osobom zarządzającym w kierowaniu pracą personelu placówki medycznej. Podnoszę kompetencje personelu poprzez praktyczne szkolenia z zakresu: komunikacji z pacjentem, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz profesjonalnej i przyjaznej pacjentowi rejestracji.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Kontakt

Rozwiązania Edukacyjne
Wiedzieć – Umieć – Chcieć
Dorota Uliasz

Mieszkam w Krakowie, natomiast usługi (doradztwo i szkolenia) realizuję na terenie całej Polski.

 

Dane kontaktowe:

 

Siedziba firmy/adres do korespondencji:
ul. Pasternik 52a
32-020 Wieliczka

 

Biuro i centrum szkoleniowe:
ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

 

Tel. kom.: 607 318 602

e-mail: kontakt@zadowolonypacjent.pl

 

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rozwiązania Edukacyjne Wiedzieć – Umieć – Chcieć Dorota Uliasz moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Rozwiązania Edukacyjne Wiedzieć – Umieć – Chcieć Dorota Uliasz z siedzibą w Wieliczce.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@zadowolonypacjent.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 

*****

Dojazd do biura i centrum szkoleniowego:

 

*****