Dorota Uliasz

doradca w branży medycznej

Doradzam podmiotom wykonującym działalność leczniczą w opracowywaniu oraz wdrażaniu procedur i standardów podnoszących jakość obsługi pacjenta. Pomagam właścicielom i osobom zarządzającym w kierowaniu pracą personelu placówki medycznej. Podnoszę kompetencje personelu poprzez praktyczne szkolenia z zakresu: komunikacji z pacjentem, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz profesjonalnej i przyjaznej pacjentowi rejestracji.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Kontakt

Rozwiązania Edukacyjne
Wiedzieć – Umieć – Chcieć
Dorota Uliasz

Mieszkam w Krakowie, natomiast usługi (doradztwo i szkolenia) realizuję na terenie całej Polski. Pracuję również z Klientami zdalnie: szkolenia i doradztwo on-line, wsparcie psychologiczne dla pracowników placówek medycznych (infolinia pomocowa).

Dane kontaktowe:

Siedziba firmy/adres do korespondencji:
ul. Pasternik 52a
32-020 Wieliczka

Biuro i centrum szkoleniowe:
ul. Łużycka 55
30-658 Kraków

Tel. kom.: 607 318 602

e-mail: kontakt@zadowolonypacjent.pl

Odpowiadam sprawnie i szybko, gdybym nie miała możliwości odebrania telefonu, proszę o zostawienie wiadomości – oddzwonię niezwłocznie.

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rozwiązania Edukacyjne Wiedzieć – Umieć – Chcieć Dorota Uliasz moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

  Administratorem danych osobowych jest Rozwiązania Edukacyjne Wiedzieć – Umieć – Chcieć Dorota Uliasz z siedzibą w Wieliczce.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@zadowolonypacjent.pl.

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO.

   

  *****

  Dojazd do biura i centrum szkoleniowego:

   

  *****